| Carasin a întrebat:

Am un scuter honda tact af 16 treaba e cand ajung la 45 km/h nu mai trage si cand dau de viteza la maxim in 2 secunde nu mai trage cu aceeasi viteza. De la ce poate fi? Am auzit ca e o piesa care daca o scoti nu o sa se mai opreasca.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o piesa (nu mai stiu numele) care limiteaza la 45 km/h, daca o scoti o sa faci si tu 60 la ora nu mai mult, unica chestie ie ca ai nevoie sa o ai pe scooter la revizie ca daca nu nu o treci.

| Carasin explică (pentru anonim_4396):

Eu deja am toate actele lui dar sunt vechi si trebuie sa il trec in acte pe mine are probeleme?