| Marianahsvvd a întrebat:

Am un seat leșin 2007-am o "problema" legat de ștergătoarelor, am luat o de curând și nu știu cum sa resetez ștergătorul de la luneta, dacă apas pe in fata sa dau sa meargă ștergătorul din spate nu se mai opreste, nu știu de unde sa îl opresc

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

S-ar putea sa fie defect releul de temporizare a stergatoarelor, unul dintre cele 99999 de defecte frecvente de la grupul #uieVAG.

| gabicoo a răspuns:

Și când ziceai că ți-a leșinat Seatu?

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Nu te mai descălța în mașină pentru că îi dau lacrimile și de aia nu se mai opresc ștergătoarele!

| Marianahsvvd explică (pentru gabicoo):

Nu aplic metoda ta? mai spală te și tu in cazul asta

| Marianahsvvd explică (pentru gabicoo):

Cand a aflat ce metode aplici laughing laughing

| gabicoo a răspuns (pentru Marianahsvvd):

Ție ți-a leșinat mașina și îți umblă ștergătoarele aiurea! Tu să te speli! Logic! Nu?

| Marianahsvvd explică (pentru gabicoo):

Taci ca mirosi

| gabicoo a răspuns (pentru Marianahsvvd):

Eu a parfum! Recunosc!
Tu a balegă de la vacă de la tine de la țară! Ai uitat să te speli pe picioare când ai ieșit din grajd!

| Marianahsvvd explică (pentru gabicoo):

Taci ca puți