| Andreyutz_Andrey_1997 a întrebat:

Aprilia rs 125cm3 an 2010 se poate conduce cu categoria A1?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, da, se încadrează în categoria A1 dacă are 125 cmc. Şi nu, nu contează dacă are 11 kw. O seară faină să aihappy

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Motocicletele care se pot conduce cu permis categoria A1, trebuie sa aiba maxim 11KW, iar chestia este ca sunt cateva motociclete cu motor de 125cc si 18KW...

| ombladon a răspuns:

Nu te mai lua dupa toti priceputii de pe aici, poti merge oricand la o sectie de politie si intrebi un politist de la rutiera tot ce vrei sa stii, o sa-ti raspunda sigur...

| Sofer a răspuns:

Da, poti conduce cu Cat. A1 ca e pana in 125 cmc.

| hp8510p a răspuns:

Da.Are motor de 125 deci merge cu A1

| Andreyutz_Andrey_1997 explică (pentru hp8510p):

Are peste 11 kw merge? big grin