| Goddessss a întrebat:

Bmw, Mercedes sau Audi?
Din toate punctele de vedere...

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bmw X3
Mercedes C classe
Audi a6, q8

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

BMW pentru lux tineresc, sportiv.
Mercedes pentru oamenii serioși, care au atins succesul, și vor o mașină sigură, plăcută, elegantă.
Audi pentru țăranii fără potențial, care au pornit de la Golf, și au băgat câțiva ani de contracte la sapă în UE.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu exista per total cea mai ''calitativa masina'' mane. Fiecare gama si model scoasa de acesti giganti ai lumii automobilelor are plusuri si minusuri raportate la utilizator si sarcina. Tot ce o sa primesti vor fi pareri impartite din partea unor amatori care poate nici n-au condus vreodata un model din cele 3 marci. Eu degeaba as incerca sa iau fiecare punct de vedere in per ansamblu, ca se gaseste unul sa vina si sa zica ''aH, EjHti prost ca nu este aSa, eStE aLtfEl'' si mai bine ma lipsesc decat sa intru in polemici auto.

| RKBlue a răspuns:

Ferrari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mercedes-Benz CLS 2019. O bijuterie. :X

Răspuns utilizator avertizat
| TimmyTim a răspuns:

In mare:
Performanta: BMW
Lux: Mercedes
High-Tech: Audi
Toate 3 marcile sunt foarte bune din multe puncte de vedere si concureaza intre ele.
Pana la urma sunt masini fabricate in Germania, despre ce vorbim aici?

Personal as alege Audi pentru sistemul quattro si design (nici foarte agresiv, nici foarte bland)winking