| slaysavagezzz a întrebat:

Buenos dias, am si eu o intrebare simpla si la obiect.

Daca sunteti si proprietari sau ati experimentat masina in caz, este si mai bine. Am intentia de a achizitiona una dintre aceste 3 modele: BMW F30 320d (2013) / F10 520d (2012) sau Audi A5 B8 (2013).

Cine are timp sau dedicatie imi poate enumera cateva argumente pro/con in legatura cu fiecare masina? Eu tind spre 320d dupa ce m-am documentat in legatura cu toate cele enumerate, insa as vrea sa aud si parerea altor oameni.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun! Si întrebarea siimpla și la obiect, care ar fi?