| andreeadeea2914 a întrebat:

Buna, comunitatea TPU! Doresc să conectez telefonul prin Bluetooth la mașină, mai exact Volkswagen Passat 2007 3c. Nu înțeleg, de ce arata,, Spațiu memorie plin"? Am căutat un meniu de unde sa pot sa sterg fisiere sau ceva, dar nu gasesc nimic, doar posibilitatea de conectare prin AUX si AV, dar nu stiu de ce cablu am nevoie, nu gasesc. Daca cineva stie cum pot rezolva, as ramane recunoscătoare pentru ajutorul oferit, var rog, daca cineva stie cum se poate rezolva problema, sa nu ezite sa răspundă, ma confrunt de ceva timp cu problema asta. Astep răspunsurile voastre!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

"Spatiu memorie plin" afisat pe telefon, inseamna ca memoria telefonului este plina (nu folosesti cartela de memorie sau card-ul este plin).
Daca ai doar posinlitate de cabluri AUX si AV, atunci este de generatie veche, cand nu s-a folosit inca Bluetooth.
In asemenea caz, poti folosi doar un adaptor Bluetooth, cu modem sau conectat cu cablu (la statie).