| samorez a întrebat:

dupa parerea voastra cam la ce masini ar esi un tuning super?
Fundoi pentru cea mai tare big grin

Răspuns Câştigător
| Angelo_8993 a răspuns:

Eu unu sunt de parere ca o masina tunata nu consta doar in tunning exterior si mie unu imi plac masinile cu tractiune spate de exemplu bmw 324(ursuletul) sau mercedes w 124 ( un ce300 sau s 600) dupa astea 2 as pune nissan 240sx si apoi sau daca vrei una mai nouo sa fie o toyota celica. parerea mea happy

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Toyota Supra, Toyota Genesys Coupe, Golf 5, Golf 6, Golf 4, Opel Calibra in ordinea asta!

| pirij a răspuns:

Bmw m3

| anonim0007 a răspuns:

Dupa parerea mea loganul iese super

| ploiacide a răspuns:

Un Hummer, Jeep sau un BMW model din ala vechi smug

| samorez explică:

Anonim007 ai dreptate, da loganul e prea ''banal'' si nu se pune la tuning cu un rx8 sau o celica