| Sophie90 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Romani au talent"? Eu cred ca o sa fie un show super tare...parerea voastra

8 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Cred ca o sa fie cel mai tare show si o sa concureye cu Next Top Model by Catalin Boteazatu.eu astept un astfel de concurs de foarte multa vreme si o sa fie chiar groyav concursul.

| Ana a răspuns:

Si eu zic la fel, de abia astept sa ma uit in seara asta

| anonima13 a răspuns:

Buna! cred ca o sa fie un super show abia astept sa inceapa:X ba chiar mi.am pus alarma la telefon sa nu uitlaughing big grin

| DeathTheKid a răspuns:

Si eu sunt curioasa sa vad cum elaughingfac onferinta cu inca 2 prieteni la telefon si comentam tot ce se intampla pe acololaughing

| YumixCupcake a răspuns:

Si eu credlaughing

| april93 a răspuns:

Azi e prima emisiune abia astept sa o vad, multi romani sunt talentati si cu ajutorul emisiunii vor demonstra astabig grin

| Zooom a răspuns:

Astept cu nerabdare sa fie 20:30batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa si eu sunt de aceeasi parere. De abia astept sa ma uit azi mai ales ca participa si niste cunoscuti.
pusssy:*