| dydda a întrebat:

Fac scoala de soferi si vreau sa dau iesirea din scoala adica sa dau teoreticul. Intrebarea mea este daca spre exemplu il dau saptamana viitoare si l-as pica in cat timp pot da iara? Unii spun ca imediat dupa altii ca ei nu stiu... azi mi s-a parut ca unii au dat si l-au picat iar dupa au inceput din nou dar nu sunt sigura daca dadeau iesirea sau doar faceau chestionare...

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Te referi la sala cu scoala, probabil.A 2-a zi..pana iei, nu e asa strict cum e cu politia.

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Poti da din nou dupa 15 zile, a 16-a zii fiind prima in care poti da din nou. Doar te prezinti acolo si aia e.