| thedude820e a întrebat:

Bună,în ultimul timp când tata conduce mai tare(pentru mine)și este o mașină în fața începe sa ma ia cu transpiratii și sa îmi bata inima mai tare, nu știu de ce pentru acum 3-4 ani nu se intampla asta, am 14 ani

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Că poate înainte nu conștientizai că e un posibil pericol

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deschide gura si spune-i tatalui, ce te sperie!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

În perioada adolescenței aveam și eu stări de genul. Cred că e normal.
Mie mi se întâmpla la demarajele puternice.

| dullcat a răspuns:

Buna.Te referi la depasiri in momentul in care in fata se vede o masina pe contrasens? Spune-i tatalui tau ca te nelinisteste mult cand procedeaza astfel.

| thedude820e explică (pentru dullcat):

Nu,in linie dreaptă, totuși nu este o viteza mare, ca erau mulți alții cu 120 iar noi eram pe banda de accelerație cu 80

| CleanHeart a răspuns:

Spune-i la tatal tau sa conduca mai incet daca iti este frica

| thedude820e explică (pentru CleanHeart):

I-am spus, a zis ca este normal pentru ca merg rar cu mașina și nu mai sunt obișnuit