| black34white a întrebat:

ce imi puteti spune despre un audi a4 2.0 tdi din 2008? Ceva pareri. Funda

Răspuns Câştigător
| ȘefuLaValută a răspuns:

I-ai fratelui tau un golf/passat 1.9 TDI sau ceva renault benzina 1.6 ori un peugeot HDI(motoare reusite).Iti va multumi pe urma ca i-ai luat o masina mai ieftina si nu a stricat un A4 care e scump la piese si retusuri vopsea, ornamente, capace roti.Prima masina sufera de regula si sufera si mai mult proprietarul daca e scumpa.

3 răspunsuri:
| ȘefuLaValută a răspuns:

Bai omule cand ne intreb de o masina spune cati cai are motorul ca 2.0 TDI are variante.Si ce A4, B7 sau B8? Cauta pe net daca nu stii diferenta si dupa aia ne zici. Unde circuli mau mult, DN-uri, oras, cati km faci pe an?

| black34white explică (pentru ȘefuLaValută):

Oras. Km...cati poate sa duca. e un B8

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru black34white):

I-ai fratelui tau un golf/passat 1.9 TDI sau ceva renault benzina 1.6 ori un peugeot HDI(motoare reusite).Iti va multumi pe urma ca i-ai luat o masina mai ieftina si nu a stricat un A4 care e scump la piese si retusuri vopsea, ornamente, capace roti.Prima masina sufera de regula si sufera si mai mult proprietarul daca e scumpa.

| andyfcsb2015 a răspuns:

O masina buna spatioasa rapida cu aparențe sportive cati cai are 140 160 190