| Anonim222222 a întrebat:

Salutare TPU, in curand o sa fac 18 ani si vreau sa-mi iau o masina care imi place. Imi puteti spune niste pareri despre Audi TT ( modelul vechi )?happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din discutiile purtate pe forum despre acel model am tras concluzia ca nu este o masina deloc reusita.
Mar 29 2007, 12:33 AM

Post #2

pilot
*****

Group: Membri
Posts: 267
Joined: 27-April 05
From: Turnu Severin
Member No.: 45.612

vezi ca era un top pe forum, nu mai stiu exact unde, cu cea mai buna si cea mai proasta masina facute de diverse firme. La Audi, cea mai proasta era TT. Asta am retinut de pe threadul ala. In rest, nu ma bag, nu stiu cu ce se mananca masina asta. Vezi si alte comentarii : http://www.masini.ro/forum/content/Audi/15606/Audi-TT/

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar permisul ti l-ai luat? Asta e principalul lucru.

| ValiR a răspuns:

Salut,
De ce vrei tt, mai bine un A3, tt este pentru pipite asa am eu impresia.
Bafta!

| ombladon a răspuns (pentru ValiR):

Cu impresiile astea, nu ajungi prea departe...

| ValiR a răspuns (pentru ombladon):

Ti am spus parerea mea nu era nici o impresie...dar daca atat de duce bila e ok, data viitoare citeste pe google copilas.

| ombladon a răspuns (pentru ValiR):

Ziceam ca e o parare proasta...Am 20 de ani, nu stiu cati ai tu de mi zici copilas, dar dupa cum te exprimi, probabil ca tu esti copilasul...