| R3hab1 a întrebat:

De cateva zile nu mai merge stergatorul de la luneta la un golf 4 variant, s-a miscat pana la mijloc si a ramas blocat, cine ste cum pot sa il repar sau din ce cauza am patit asta?

Răspuns Câştigător
| AndyPeScurt a răspuns:

Aceasi problema a patit taicameo si unchiumeo tot cu un ocean din 2005( in familia mea aproape toti au golf4 )deci schimba motorasul si stergatorul

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Verifica panoul de sigurante.

| AndyPeScurt a răspuns:

Deci specifica modelul masini (golf4 ocean, pacific sau atlantic)la atlantic problema cu stergatorul este des intalnita(de asta multi le schimba motorasu cu unu de pe pacific.
Totusi cred ca e de la motoras.
Bafta.

| R3hab1 explică (pentru AndyPeScurt):

Ii ocean
pai nu cred ca ii motorasul deoarece se aude zgomot de la el.

| AndyPeScurt a răspuns:

Sau poate e arsa siguranta

| R3hab1 explică (pentru AndyPeScurt):

A cata siguranta e ca nu imi dau seama.

| SashaB a răspuns:

Poate este jurublul prea strans sau este stricat motorasul!