| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Detin un audi a4 b5 din 2001 si am aflat ca pot sa fac din cheie sa imi deschid geamurile portbagajul si cand blochez sau deblochez sa se aprinda avariile.
Masina nu trebuie pusa pe tester ci doar apasate butoanele dp telecomanda daca imi puteti spune care sunt combinatiile

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ne anunti, ne intrebi, sau ce faci?
Ai aflat ceva, dar nu stii ce ai aflat? Sau ne spui ce ai aflat?
Nu prea le ai cu virgulele, semnul intrebarii nu-l vad nicaieri... Naiba stie ce zici tu pe aici.
Trateaza-te! laughing

| OldSoul a răspuns:

Din cate stiu eu nu sunt nici o combinatie, trebuie doar sa tii apasat mai mult timp pe butonul de incuiat pentru ridicare, descuiat pentru coborare.