| asdfAjutor a întrebat:

Salut am un Audi a4 si atunci cand il deschid din telecomanda se aprind avariile de 2 ori consecutiv dar cand il inchid nu se mai aprinde nimic. inainte se aprindea dar acum nu. Va rog un raspuns explicit

2 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Teoretic de 2 ori ar trebui sa se aprinda la inchdere. La deschidere o singura data. In fine, verifica daca se inchide masina. Daca se inchide, probabil e o problema de natura electrica, nu cupleaza computerul care primeste semnalul de la telecomanda.

| asdfAjutor explică (pentru MariusF23):

Masina se inchide... dar ma enerveaza ca nu se aprind becurile alea, nu suport sa am ceva defect la ea