| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune daca pot monta un carlig de remorcare de pe un vento pe un golf 3 fara sa fie complicatii. Daca nu este nici o problema si este acelasi tip de prindere.Multumesc

Răspuns Câştigător
| 07ghi a răspuns:

Cei mai in masura sa-ti raspunda la intrebarea asta sunt cei de pe vwForum.ro.Intra acolo si vei afla tot ce te intereseaza.Bafta

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu merge. Are sistemul de prindere diferit, boltul este mult mai subtire la vento si o sa iti scape!