| iulain13 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar in iarna un motor de 125, si m-am gandit la aprilia rs 125, dar consumul este exagerat de mare, chiar daca are toate celelalte calitati. Apoi am gasit o cagiva raptor 125 din 2004. Problema e ca sunt foarte rare la noi in tara..si nimeni nu vorbeste despre ea, nu am gasit pareri precise, etc. Deci, as dori sa-mi raspunda posesorii sau macar cei informati, cat consuma, Cp, Viteza maxima, si tot ce stiti voi pro sau contra acestui motor. Ajutati-ma va rog, multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| Vlach a răspuns:

Eu zic ca-i buna, dar l-am intrebat pe tata si a zis ca nu e prea mare

| iulain13 explică (pentru Vlach):

laughing pai numai pana-n 125 pot conduce cu A1, adica de la 16 aniwinking ca si eu mi-as lua mai mare dar na.n-am nici 15 inca