| Manea_Razvan_1999_rWCu a întrebat:

Buna ziua am si eu un radio-casetofon VEF 260 l-am reparat dar din pacate am umblat la ata aceea de la scala, am scos-o si nu mai stiu sa o mai pun la loc. Va rog mult daca puteti sa ma ajutati cu niste poze sau o schema(nu schema de functionare pe aceea o am) de 2 zile ma tot chinui. Mai jos aveti niste poze.

Răspuns Câştigător
| songoku10002002 a răspuns:

Uite aici e o schema. Poate te ajuta asta.
http://monitor.espec.ws/section4/topic93163.html

| Manea_Razvan_1999_rWCu explică (pentru songoku10002002):

Am vazut acea schema dar nu se potriveste

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Antic si de demult.Vezi ca ai niste rotite pe care trebuie sa treaca ata aceea.

| Manea_Razvan_1999_rWCu explică (pentru darrio2007):

Stiu ca am niste rotite dar nu stiu cum sa pun acea ata!

| darrio2007 a răspuns:

P.S.Ai mai pus intrebarea asta si pe un forum.Numai ca pozele le-ai postat doar acolo.Dar nu am cont pe acel forum si nu le pot vedea.

| Manea_Razvan_1999_rWCu explică (pentru darrio2007):

Nu stiu cum se pun pozele pe TPU.

| songoku10002002 a răspuns:

Cred ca am un Vef la fel pe undeva. Daca astepti saptamana asta, gmail popa. mihai.e