| anonim_4396 a întrebat:

am varsta de 21 de ani si ma aflu-n Italia,am obtinut permisul de condus ( B ) aici, as vrea sa ma intorc in tara si sa-mi cumpar o masina, de preferat un Vw Golf 5 1.4 sau un Fiat Grande Punto 1.3; 1.4 Sport. As vrea sa imi spuneti in mare ce cheltuieli voi fi nevoit sa fac pentru RCA si toate actele necesare pentru a circula, as vrea o estimare in mare, daca se poate, dar si detaliata daca aveti buna vointa. Va multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu mai bine iti cumperi acolo un cazan? Nu de alta dar locuiesti acolo si poluezi la noi si asta mi se pare cam urat.

| Alex94BC a răspuns (pentru Simpatic):

Daca " poluez " la "voi" inseamna ca si decartez bani statului "vostru" nu? Iar in caz ca ai citit si ai un comportament gen rasist, iti sugerez sa-ti iei tu cazanu' tau pe care deja-l ai sau visezi de cand te-ai nascut si sa faci pasi!

Răspuns utilizator avertizat