| mgtow a întrebat:

Ca sofer pe autotren dupa ce trece perioada crizei vor fi mai multe oferte la nivel national sau international? Mi-am pierdut serviciul asa cum patesc alti soferi numai ca nu stiu eu care e treaba cu angajarile dupaceea. Nu am cunostinte in domeniu si ma aflu in strainatate. Cert e ca international nici nu-mi place prefer sa conduc la nivel national ca tot se castiga bine si asa.

4 răspunsuri:
| koko3475 a răspuns:

Aici nu e vb de criza....nici nu stiu daca exista aceasta criza. Este vorba de disponibilizare, de norocul tau. De asta depinde sa-ti gasesti un loc de munca din nou.

| mgtow explică (pentru koko3475):

Daca eram prin anul 2005 gaseam imediat acum nu multi someri din pacate.

| koko3475 a răspuns (pentru mgtow):

Cam da....trist!

| mgtow explică (pentru koko3475):

In legatura cu femeile nu pot sa fiu rau si sa le tradez dar eu incep sa ma invat cu burlacia cand nu vor mai fi parintii sau ma mut singur daca mananc supe la plic si fructe, niste carnati un cartof si carne subtire sper sa rezist pana la 60 de ani pentru ca pensionar fara puteri nu vreau sa ajung.