| anonim_4396 a întrebat:

Care masina credeti ca e mai tare CHRYSLER sau MERCEDES?

Răspuns Câştigător
| tarceurs98 a răspuns:

Chrysler

11 răspunsuri:
| PaulCCraciun a răspuns:

"mai tare" din ce punct de vedere? Daca vrei o masina cu interior de plastic (ca cel folosit la pixuri), da, CHRYLER-ul e foarte bun. daca vrei confort, calitate, putere, aspect, alege MERCEDES.

| IMC90 a răspuns (pentru PaulCCraciun):

Nu mai exista masini de serie cu scaune de piele si nu stiu ce bord din lemn. Asta se face la comanda (majoritatea marcilor iti pot pune asa ceva la dispozitie) contra cost...

| PaulCCraciun a răspuns (pentru IMC90):

Stiu ca mai toate sunt din plastic, dar de ce crezi ca am zis acolo in paranteza "ca cel folosit la pixuri", adica e un plastic de foarte foarte proasta calitate, avand in vedere ca cei de la chrysler au pretentia ca masinile lor sa rivalizeze cu BMW si Mercedes, ceea ce este un vis. Ca si intretinere, chrysler-ul e mai avantajos, cred, dar acum depinde de ce astepti de la masina pe care vrei s-o cumperi.

| IMC90 a răspuns (pentru PaulCCraciun):

Sa vezi cum arata un Chrysler american. Ai loc sa pui si o piscina inauntru, este o adevarata uzinawinking

| PaulCCraciun a răspuns (pentru IMC90):

Daca omu vrea o sufragerie pe roti, asta e, sa isi cumpere chrysler, eu unul nu as alege chrysler, cu toate ca e ieftin, cu banii pentru un chrysler mi-as lua un mercedes in rate si tot asa alege "mertzanu". pentru ca stii cum e, ingineria nemteasca e greu de egalat.

| Grimmjow a răspuns:

Chrysler normal. Tehnologie americana.

| GreatScott a răspuns (pentru Grimmjow):

Mai taceti cu Chrysler-ul ala...Mercedes-Benz! toata ziua

| doctorul5 a răspuns:

Mercedes.Daca traiesti in Romania.

| iulyapatricia a răspuns:

Mie imi place chrysler:*

| Vasea1234 a răspuns:

Fara indoiala mercedes-benz

| Ngh a răspuns:

Pai depinde de : gusturi,model, culoare, pret happy