| anonim_4396 a întrebat:

Ce marca de baterie de masina imi recomandati?

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Rombatul sta foarte bine la raportul pret/calitate. Strict calitativ pot recomanda Varta si Bosch.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Un acumulator romanesc fabricar la Bistrita Nasaud care are o fiabilitate foarte buna si garantie pe produs 2 ani.

| covexrobu a răspuns:

Eu tocmai am schimbat la dacia lui tata acumulatorul. A folosit un Rombat Cyclon. Acesta a fost achizitionat in data de 15. 11. 2003. Eu cred ca este mai mult decat suficient aproape 6 ani pentru un acumulator. L-am schimbat tot pe un Rombat Cyclon dar varianta asta noua. O recomand cu cea mai mare placere. Are un pret acceptabil si o durata de viata destul de buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa spunem rombat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rombat am si eu si este foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am auzit ca Rombat face acumulatoare bune, deci le recomand cu placere