| TimoTimo a întrebat:

Ce masina BMW, ieftina si frumoasa va place?
Eu vreau sa imi iau un BMW 528 cat mai negru, in jur de 3000, 4000
Mi se pare super. http://epvpimg.com/rmF9d

Voi ce masina vreti sa va cumparati? Sau, ce masina detineti?

Răspuns Câştigător
| ȘefuLaValută a răspuns:

330i manual, modificat putin.Ca masina de week-end extrem de placuta de condus si fara costuri exagerate.z4 se gaseste greu cu 4.000 insa poate fi masina de week-end super! Iar ceva de zi cu zi un 525, 530, 528 e39 toate.

| TimoTimo explică (pentru ȘefuLaValută):

Aia care am pus eu poza e 4000, pret negociabil. Daca aveam banii acum o cumparam direct.

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru TimoTimo):

E de pe 4tuning poza, nu? A lui Ramon Bavaria.N-as fi crezut ca o vinde. Oricum nu m-as baga, a zis ca a luat-o cu 400 de euro incolatacita dupa stalp.Pare sa faca treaba buna insa as prefera sa fac eu o reparatie capitala decat altcineva

| TimoTimo explică (pentru ȘefuLaValută):

De pe 4tuning este dar nu mai stiu sigur al cui este, o sa ma interesez.

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca ar fi sa imi cumpar ceva dupa ce imi place, ignorand taxele, consumul, samd http://www.tocmai.ro/bmw-730d-e38-2001-facelift-full-blindat-19923839.html asta asi alege, dar daca e sa iau in considerare taxele si consumul sunt fericit ca am Passat.

| DataSoft a răspuns:

Mai de graba un 320d cu facelist manual in 6 trepte.