| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta masina?

Își merita banii?

Cat de sigura este?

http://autovit.ro/anunt/audi-a4-b7-ID4p77eJ.html#9a4717e 64c

Răspuns Câştigător
| bogdan12321132231 a răspuns:

Kilometri aia de 65.000 sunt 99% dati inapoi, in Romania peste 70% din masini care se vand second au kilometrajul dat inapoi, iti spun eu are cam 250-300 de mii de kilometri, cu toate ca nu ar fi rau se poata sa aiba si mai mult.
A luat un prieten un audi a4 din Germania la un an vechime cu 175. 000km, asa fac astia le aduc din Germania le dau kilometrajele inapoi si dupa le vand la noi
Ia-ti de aici masina sau du-te in Germania si iti iei de acolo
http://www.rentalcars.com/......ountry/de/
Sa-ti mai spun cv, vrei sa dai o gramada de bani la audi sa ti-o verifice si dupa sa constat ca nu e prea stralucita, ascultama pe mine
Cel mai bine ia-ti un opel astra de cati bani ai 15 mii de euro si nu ai treaba cu el

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bare, chestii, nebunii. Pare un pret ireal de bun. Oricum, iti iese dupa aia pe nas la asigurare si la impozit... mai bine iti inchiriezi o masina de-asta cind ai chef sa conduci tu musai repede.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Oricum ma duc cu ea la reprezentanta ca sa vada dacă e totul ok.

| bogdan12321132231 a răspuns (pentru anonim_4396):

Varamiu si a luat opel astra la mana a 2 a din Romania si avea directia stramba, numai zic ca-ti bani a bagat in ea si dupa a dat-o peun pret de nimic
Nici nu vreau sa ma gandesc

| bogdan12321132231 a răspuns (pentru anonim_4396):

Kilometri aia de 65.000 sunt 99% dati inapoi, in Romania peste 70% din masini care se vand second au kilometrajul dat inapoi, iti spun eu are cam 250-300 de mii de kilometri, cu toate ca nu ar fi rau se poata sa aiba si mai mult.
A luat un prieten un audi a4 din Germania la un an vechime cu 175. 000km, asa fac astia le aduc din Germania le dau kilometrajele inapoi si dupa le vand la noi
Ia-ti de aici masina sau du-te in Germania si iti iei de acolo
http://www.rentalcars.com/......ountry/de/
Sa-ti mai spun cv, vrei sa dai o gramada de bani la audi sa ti-o verifice si dupa sa constat ca nu e prea stralucita, ascultama pe mine
Cel mai bine ia-ti un opel astra de cati bani ai 15 mii de euro si nu ai treaba cu el

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intotdeauna marca audi mi s-a parut excelenta.

| bogdan12321132231 a răspuns:

Nu merita, vrei sa dai toti bani pe benzina, revizii si impozite la stat?