| Wenttmann a întrebat:

Ce parere aveti de skoda superb 2.5 180cp?

http://olx.ro/oferta/skoda-superb-2-5-v6-180-cp-ID1fpWT. html#f58f12690c

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Despre Skoda Superb am o parere buna.
Dar sa fiu in locul tau nu m-as incurca cu motorul ala, am vazut foarte multe in stare proasta, si nici nu fug cine stie ce. Mai bine un 1.9 TDI, mult mai economic, si e ok ca putere.
Daca vrei putere iti iei masina sport, nu limuzina.
Iar anuntul postat de tine pare o alta teapa de pe internet: suni omul, zice ca totul e ok dar mai are vreo 3 clienti, daca vrei masina sa-i pui in nu stiu ce cont un avans sa ti-o tina... E plin netul de d'astia.
E prea perfecta masina pentru pretul ala.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

3750euro? suspect de putin.

Dar de ce vrei masina de 2.5 litri? Stii ca in 2 ani o sa dai la sigurari si impozite cat de pe masina

| Florian20405 a răspuns:

E faina, intr-adevar pretul e suspect, motorul e bun, adica trage de rupe, am fost cu unul.
1.9 tdi e submotorizat parerea mea, mai degraba un 2.5 tdi. big grin

| Wenttmann explică:

Nu am zis ca o iau pe aia... Orcum mersi de pareri, tata are skoda octavia si eu ma gandeam sa merg tot pe skoda pentru ca am vazut la tata ca e o masina buna...