| DRAGANONSKY a întrebat:

Ce parere aveti despre masinile mazda, in special mazda 6, sunt fiabile, se" strica "repede, intretinerea e scumpa? as vrea sa-mi cumpar una, dar nu prea stiu daca se merita.

Răspuns Câştigător
| axy08 a răspuns:

Deci ca si masina este excelenta pentru ca este fabricata in japoni si in general masinile japoneze sunt fuarte bune ca si toyota am inteles ca piesele nu sunt fuarte scumpe si depinde si anul dar a masini sunt foarte rezistente iti urez mult succes pentru ca nu vei regreta

3 răspunsuri:
| killforfun19 a răspuns:

Mazda e o masina foarte buna un prieten de al meu are mazda rx6 si o are de 3 ani si nu o avut nici o problema cu ia!

| madalinspy a răspuns:

Sunt foarte bune in special mazda 6 si mazda rx8 is asa mai bune dar iti recomand sa iti iei. este in topul masinilor second-hand cu 2000 de euro iti iei una bafta la ales! funda?

| mrscry1 a răspuns:

Ca masina este excelenta dar daca nu dispui de capital nu iti lua pentru ca piesele costa foarte mult.iti spun din propia experienta