| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Opel Corsa... varianta aniversara de 111 ani?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Este o masina foarte buna cu 5 usi, 1. 2 L, 85 de cai putere, pilot automat, comenzi audio pe volan, euro 5, la un pret de 7. 700 de euro, taxa de inmatriculare 0.

| kurinkita a răspuns:

De cand au inceput cei de la Promotor cu campania lor de 2 bani ca sa castige cineva o Corsa 111 Anniversay toata lumea intreaba de ea. E o masina de oras si atat. Si nici nu e una stralucita, e un Opel care are un singur scop: sa mearga mamicile la supermarket cu ele sambata dimneata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kurinkita... daca nu te princepi la masini nu mai posta doar sa te bagi in seama... daca citesti si tu specificatiile opel-ului Corsa 111 o sa intelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kurinkita, probabil ca tu conduci o Dacia Logan si poate de aceea ai frustrarile acestea legate Opel.

| pedROfilul a răspuns:

Eu am vers normala, mai multe gasesti pe corsa forum si pe club opel ambele. ro

| increderea a răspuns:

Ar fi o idee buna happydar ar trebui sa ii ei ceva mai frumos sa ii areti dragostea ta...happy