| Andrey550 a întrebat:

Ce parere aveti despre pretul masinilor SH in urmatorii 2-3 ani, va creste sau va scadea?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Masinile cu cat sunt mai vechi cu atat sunt mai ieftine. Nu o sa creasca niciodata pretul masinilor vechi. Sper ca Romania sa puna taxe nesimtit de mari pentru a mai limita importul rablelor din Europa de Vest.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vor scadea la dieseluri, se va umple Romania de euro 4

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Oricum 90% din mașinile de la noi sunt euro 4... laughing
Și 5% aș zice că sunt euro 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranță o să scadă, mai ales la modelele diesel din Germania.
În momentul de față mașinile care se vând cu 5000 de euro o să fie cu aproximativ 15% mai ieftine peste doi-trei ani.