| herbalist a întrebat:

Cei care aveti motoare daca imi cumpar un motor de 400cmc sau 600cmc dar e din "94 sau "93 "tasneste" exact ca cele mai noi? adica are demarajul puternic? sa nu ma chinui sa prinda si ea 100 si ceva... ex:http://www.motociclete-de-vanzare.ro/......rsion.html

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Fuge destul, nu ai de ce sa iti faci probleme! Tot ce este de minim 250 atinge lejer suta exceptand cele de teren cross/enduro dar ceva de 400 sau mai mult facute dupa `90 in japonia sau USA si facute dupa `94 in Europa... clar nu ai treaba!

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Dupa poza cred ca e xj'ul 600. daca e in stare buna 'rupe' si la demaraj si la drum.mie mi-a placut foarte mult motorul asta

| negru30 a răspuns:

Da in cadere libera