| Ryuk751 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un motor ca acesta http://www.motociclete-de-vanzare.ro/anunturi/2_Vanzari_ Motociclete_Second_Hand/13_Kawasaki/6744_De_vanzare_Kawa saki_600zzr.html dar unii prieteni imi zic ca nu e prea bun sa-mi iau acest model deoarece la mine aici este drum de piatra si se strica repede. voi ce parere aveti conteaza daca merg pe sosea sau pe drum pietruit? oricum nu o sa merg numai pe drum de piatra cu el. funda celui mai bun ras vot la restul.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

100% nu il ti 3 luni daca mergi cu ala pe piatra!

| vfdsdsd a răspuns:

Pai si eu as vrea sa-mi cumpar un motor numai ca nu prea gasesc