| Silviu_1540 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste date fixe privind preturile la motocicletele Kawasaki si Honda? Caut un motor perfect, nou, si nu foarte scump, dar sa aiba motorul intre 400-800 cmc. Funda + Vot + Respect =

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai depinde ce model de Honda sau Kawasaki vrei si ce model fiindca ambele firme fabrica si modelele 2010 si 2011 inca nu s-a renuntat la producatia celor din 2010 si la CBR 600 chiar si modelul 2009 mai este pe stoc si se vinde la preturi ok! Eu iti recomand o Honda CBR 600 2011 cu ABS este 11380 de euro cu tot cu TVA daca o iei din Romania afara e mai ieftina dar asta fara nimic pe ea si daca o vrei full options ajunge la 13.130 de euro!