| anonim_4396 a întrebat:

Conteaza daca vreau sa imi fac permis ca am 1.60 si ceva? si daca nu orice masina se poate conduce la inaltimea asta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Permisul nu ti-l faci tu. Ti-l inmaneaza daca esti apt sa conduci. Ce mare problema ai tu cu inaltimea! Sunt altii mai mici de statura care conduc. Tu concentreaza-te pe luarea permisului.Asta este important.

| furrball a răspuns:

Pana si copchilul minune conduce, asa ca nu cred ca ar avea vreo treaba inaltimea ...plus ca acum masinile au la scaunul soferului reglarea si pe inaltime...

| JohnAbruzzi a răspuns:

Îți poți ajusta scaunul dupa înaltimea ta, sau poți aduce mici modificări vehiculului pentru a te asigura că ai acuitatea vizuală necesară pentru a conduce. După parerea mea, ai posibilitatea de a conduce si un jeep dacă îi aduci modificările necesare.