| madisong a întrebat:

Credeti ca as putea afla numele cuiva stiid ce masina are (marca, numar )? E important pentru mine sa stiu.Nu cred ca e posibil, dar a meritat incercat.

Răspuns Câştigător
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde, daca ai pile la registru auto poti afla. Mai naspa e sa te strofoci ca sa aflii ca proprietarul masinii e ''S.C Frunza-Verde SRL'' sau ''RCI Leasing''.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este posibil sa afli, intreband la Serviciul inmatriculari din judetul unde este inmatriculata dar nu este sigur ca o sa-ti comunice numele daca n-ai un motiv intemeiat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la politie si intrebi, dar mai indoiesc ca iti spune cineva

| madisong explică (pentru suntserios):

Asa ma gandeam si eu. Trebuie un motiv intemeiat, nu ce am eu.

| marin81 a răspuns:

Doar daca cunosti pe careva din politie sau de la inmatriculari auto, si totusi poate masina nu e inmatriculata pe respectiva persoana

| madisong explică (pentru marin81):

Multumesc oricum.