| Dedrick a întrebat:

Cum curat un rezervor de benzina de rugina? repede si eficient.

2 răspunsuri:
| pirij a răspuns:

Pai il dai jos ( daca e la dacie e usor ) si il dai cu un deruginol care mananca toata rugina + de asta il mai speli dupa aia
dar ai grija daca merg icu rugina in rezervor ti se poate infunda filturu de benzina care poate duce la arderea electromotorului laughing rolling on the floor cum? mie mi s-a intamplat,... cu dacia trebuia sa tot suflu in furtunu de benzina care venea din rezervor si m-am enervat si am tot mers asa si dupa ce mi s-a oprit motoru am tot dat sa porneasca si s-a ars. sad

| Dedrick explică:

Am uitata sa mentionez ca e de scuter.Multumesc pentru sfat