| mihai22222 a întrebat:

Cum e cu taxa 0 platita si nerecuperata ce vrea sa zica

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Inseamna ca o poti recupera tu, deci pretul masinii o sa fie mai mare probabil...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca taxa de timbru a fost platita si tu nu mai trebuie sa o platesti la inmatriculare.

exista multe cazuri in care prorpietarii au dat statul in judecata si au recuperat taxa platita la inamtriculare. In aceste cazuri la revanzare cumparatorul trebuie sa platessca din nou taxa

| mihai22222 explică:

Nu la telefon ma refer si la masina

| merimaree a răspuns:

Daca e la telefon atunci inseamna ca e cartela de minute goala de multa vreme si no mai poti plati