| Cristina_7247 a întrebat:

Cumpar chiuloasa pentru Vw Bora 1.6, 16v, benzina, an 2002, cod motor BCB.
Pot gasi pe undeva SH?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Absolut orice piesa din dezmembrari pentru Volkswagen adica SH gasesti aici http://www.dezmembrari-vw.ro/ si ai si garantie 6 luni pentru ea!

| Cristina_7247 explică (pentru FurtunaDiesel):

Merci frumos happy

| Cristina_7247 explică (pentru FurtunaDiesel):

Fireste ca nu am gasit laughing. Legile lui MurpHi functioneaza foarte bine in cazul repararii aceste masini.

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Incearca la:
0760.821.000 ambele numere sunt ale lui Razvan, sau daca nu raspunde partenerul lui Geani, il gasesti la 0760.821.000 sau 0760.821.000, daca nu au intrebi unde pot gasi daca iti pot da un numar de telefon fiindca au multe cunostinte. De obicei se ocupa cu Volkswagenuri baietii astia doi!

Alta varianta ai la:
0755.023.872 il cauti pe nea Nelu
0753.047.119 il cauti pe Otto
Amandoi sunt parteneri, sau daca ii gasesti pe telefoanele lor suna la firma dar acolo de obicei raspund greu la 021.411. 3344 si ai toate sansele la nea Nelu!

| Cristina_7247 explică (pentru FurtunaDiesel):

La varianta a doua am incercat deja si nu au.
O sa incerc si la prima varianta.
Merci frumos!

| FurtunaDiesel a răspuns:

Cu placere! Daca nu au dai un mesaj privat sa mai cautam!