| Motoi_Ilie_Ninel_1995 a întrebat:

Este normal ca unui conducator auto sa i se opreasca motorul in timpul mersului de cateva ori pe luna?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e, asa se strica inainte de termen ceva la masina

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca e incepator sau daca are masina probleme

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai nu-i normal dar sa nu fie si masina de vina. Daca e conducator auto sa se mai perfectioneze ca sa ajunga sofer, in timp si cu vointa se rezolva.

| CiocanN a răspuns:

Ori nu schimbi treptele de viteza corespunzatoare, ori ridici prea repede pedala de ambreiaj, ori tii picioarele pe abreiaj si pe frana si ridici pedala de ambreiaj. daca nu sunt astea cauzele, poti merge la doctorul de masini(service)winking