| xyz12309 a întrebat:

Salutare, carei instituții m-as putea adresa pentru a cere luarea masurilor legale față de un conducător auto care transporta intr-o dubă descoperita pungi de plastic și moloz care în timpul mersului zburau din dubă? București.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti adresa politiei din sectorul in care ai vazut aceasta sau la cea mai apropiata sectie de politie.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu mai face spam, vei fi raportată.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă transporta cândva, aceasta nu este o dovadă cu care să te adrezezi autorităților.

| FreddieM a răspuns:

Ia numarul masinii, zona pe unde se deplasa, orarul, fa un raport la politie si-l gasesc ei prin camerele de supraveghere urbana-stradala.
Pace

| xyz12309 explică (pentru FreddieM):

Am camera auto, se vede toată întâmplarea, cred ca e suficient...