| anonim_4396 a întrebat:

Heey TPU! Ma intrebam...Cum se cheama masina aceea pe 2 roti, cu ghidon, care atunci cand te lasi in fata, el merge in fata, si cand te lasi pe spate, franeaza? Stiu ca m-am dat pe ea, la mare dar nu mai stiu cum se cheama...

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Se numeste 'trascaleta lu' Silviu Prigoana[el se plimba cu una din asta prin oras]rolling on the floor
ps.se numeste gyropod.segwai este o marca ce fabrica asa ceva

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cred ca de aceasta este vorba http://moto-ciclist.blogspot.com/......cleta.html alta nu stiu la ce te poti referii, aceasta merge pe principiul spus de tine!

| Gaby122 a răspuns:

Aceste masinute se numesc segway.

| Gaby122 a răspuns:

Se numeste segway. Funda

| a1doru a răspuns (pentru Gaby122):

Se numeste gyropod.segway e marca.toyota il fabrica sub numele de winglet