| Deyu0713 a întrebat:

Hei, stiti cumva vreun site cu haine pentru impatimitii masinilor? big grin
Nu stiu daca e chiar cea mai buna categorie dar va intreb oricum. Mersi happy

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te referi la echipament pentru condus/pilotat, sau haine normale, cu logo-urile unor brand-uri de masini?
Stiu un nene care deseneaza la aerograf masini, motociclete, sau ce vrei tu. Poate sa-ti deseneze propria masina/motocicleta pe un tricou, foarte apropiat de realitate, dar stilizat frumos. Omul e artist.
Daca vrei caut facebook-ul lui si ti-l dau, sa iei legatura. Costa cateva zeci de lei un tricou personalizat.

| Deyu0713 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ar fi si asta o idee, dar mie imi place mai mult genul acela stance si am vazut pe instagram unii cu hanorace si tricouri cu texte de genul "Life is too short to drive boring cars" sau "Drop a gear and disappear" si tot felul de texte de genul. Dar merge si cum ai zis tu. Poti sa lasi un link cu pagina omului, mersi. happy

| Deyu0713 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mersi happy