| Jeepwwe a întrebat:

am o husqvarna 351 de apx 15 ani si acu recent am vrut sa o curat am desfacut capacu pe care scrie 351 am desfacut tot dupa capac am gasit un arc care acuma nu ami mai tragem complet demaroul la loc ce ma fac dau funda primului raspuns corect retineti drujba a fost a lui tata a mea e doar de 2 3 luni eu am 18 ani multumesc!

Răspuns Câştigător
| MateiSebastian a răspuns:

Asta nu știu, dacă ai destulă forță cred că poți să-l pui singur la loc.

5 răspunsuri:
| MateiSebastian a răspuns:

Îți trebuie așa ceva:

http://www.aliens-moto.ro/......-C141P1084

Dacă ai puțină îndemânare îl poți schimba singur.

Răspuns utilizator avertizat
| MateiSebastian a răspuns (pentru Jeepwwe):

Nu prea te înțeleg.
Folosește propoziții mai coerente te rog.
Ce vrei să tragi acasă?

Răspuns utilizator avertizat
| MateiSebastian a răspuns (pentru Jeepwwe):

Asta nu știu, dacă ai destulă forță cred că poți să-l pui singur la loc.