| Ccaatalin a întrebat:

Intreb in special pe cei care si.au luat permisul auto, in momentul cand dai orasul, iti arata poze si rezultatul de la sala...instructorul poate afla rezultatul? sau politistul discuta cu mine in masina cand suntem deja singuri? am luat examenul auto cu 23 si i.am spus instructorului ca am luat mai mult, din motive persoanale! fundita, vot...etchappy

Răspuns Câştigător
| vlad_4846 a răspuns:

Nu cred...mie mi-a spus politistul ca am luat cu 24 si eu am spus la instr si parinti ca am luat cu 26 si instr nu mi-a mai zis nimic si m-am intalnit de multe ori cu el...

la cati elevi are crezi ca lui ii mai pasa cu cat ai luat?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai pe dosar scrie cat ai luat la sala in momentul in care ti-l elibereaza. Daca dosarul a fost vazut de instructor automat si instructorul stie. Oricum examinatorul are nota in fata si stie automat cat ai luat!

| iriinutzza a răspuns:

Da, eu stiu ca instructorul poate afla rezultatul... e faima lui cum se spune atunci cand are un elev admiswinking, eu cand am dat orasu' am stat la povesti cu politistul, nu trebuie sa ai emotii... bafta!

| Ccaatalin explică:

Ma refer daca intreaba el pe politist, sau politistul este obligat sa ii spuna lui.