| AlexRăzvan531765 a întrebat:

Opel Astra H Break 2.0 motorina. Cine are masina asta? Stiti daca se poate arata consumul? Vreau fix pe acest model

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cauta in ecranul din bord consumul prin setari, daca nu apare nu e configurat sa iti arate parametrii respectivi

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Ok deci eu nu stiu sa existe Astra H 2.0 Motorina. Exista 1.9 CDTI pe ASTRA H si 1.7 CDTI. Poti sa fii putin mai specific? Ori ai incurcat motorul ori modelul. Exista Astra G 2.0 Motorina sau Astra J 2.0 motorina.

| AlexRăzvan531765 explică (pentru ClaudiuM1997):

Aoleu scuze frt laughing ai dreptate e G nu H, MY BAD! Nu e masina mea nu pentru mine intreb de aia laughing) Sigur e G