| anonim_4396 a întrebat:

Păreri masină pentru 19 ani? masină cu, care sa pot căra cățălu' de 50 de kg, sa pot căra mobilă, si plasele de cumpărături deci cu motor de până'n 2000 cmc, cu peste 100 cp la 100 milioane cu, care să merg 600 km/ lună.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un Fiat Doblo

| OldSoul a răspuns:

Vw Caddy.

| Andreeev a răspuns (pentru OldSoul):

Puteai sa'mi recomanzi un touring, sa car mobila si plase de cumparartui sa'mi nu'mi recomande masini d'alea la 1000 cmc, Golf/ MINI/ Stilo sunt pretabile.

| OldSoul a răspuns (pentru Andreeev):

Ford focus break... Sau Vectra B Break, ambele diesel.La altceva nu cred ca te-ai incadra prea bine in buget.

| EneCristian a răspuns:

Ford transit cari mobila ce naiba ai nevoie de duba nu de masina.Stiu ca sunt cam multe si cam folosite dar na.