| legolas007 a întrebat:

Sal vreau o parere despre opel calibra motor 2.0 8v sau 16v, vreau sa stiu un consum si cam cum e cu piesele sunt scumpe stiu ca e veche dar arata...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un benzinar de 2L vechi de 20 ani o sa te rupa la consum, nu scazi sub 10-12 in oras.

ca sa nu mai zic ca o sa te coste timbrul de 2 ori cat masina cel mai probabil

| legolas007 explică (pentru suntserios):

Nu era problema taxa logic luam una inscrisa nu merg pe premiza daca e din Germania, Italia etc ma mai duce motoru 10000 de ani si daca e inscrisa pica in 2 zile

| suntserios a răspuns (pentru legolas007):

Crezi tu ca vei gasi una care are taxa platita? o sa fie dificil. Nu e suficient sa fie inscrisa in Romania ca sa aiba taxa platita

| GhostRider02 a răspuns:

Piesele sunt ok, consum 6-7 extraurban

| legolas007 explică:

Eu am auzit ca, consuma mult adica trece de 10% lejer ar fi prima masina si nu stiu daca ar merita...