| KeporLove a întrebat:

Am 15 ani si 10 luni. Vreau sa dau pentru A1, si pe urma sa imi iau un scuter. Ce scuter mi-ati sugera sa imi iau? Am experienta in a umbla cu scutere de la 10 ani am avut un mopped "Piaggio Ciao". Si testul pentru A1 ce contine, cam ce ar trebui sa invat.

Răspuns Câştigător
| dru1darius a răspuns:

Testul pentru a1 ii la fel ca si cine da pentru B, iti sugerez un scuter pana in 50cmc, te inveti sa iei curbe, frane, etc., iti pot sugera, yamaha aerox, aprilia sr, malaguti f12, gilera runner, toate sunt foarte bune, piese ieftine, gasesti oriunde, nu iti cumpara chinezari, au un pret mai mic de achizitie dar pica piesele de numa in 2 luni bagi bani in el de cumparai 3 scutere

| KeporLove explică (pentru dru1darius):

Poti sa imi spui daca se poate si un pret un atestatul pentru a1?

| dru1darius a răspuns (pentru KeporLove):

A1 nu ii atestat, atestat ii pentru maxim 50cmc, sau masini care nu trebuie permis, A1 ii ca oricare permis, scoala va costa cam 400ron, + medic, psiho, cazier, (cam inca 250ron), deci cam 650ron total

3 răspunsuri:
| eugolanutau a răspuns:

Intrebarile sunt foarte usoare gasesti chestionare si pe net..eu te-as sfatui sa iti iei un Madison sau un Malaguty sunt foarte bune