| Marcell3758494 a întrebat:

Salut, am cumparat o masina passat si cand dau sa ascult muzica apare e1 focus pe casetofon si nu merg cdurile dar radio merge dar cd nu. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pare că radioul e luat de pe un ford. Dacă nu merge - aia e, reparația nu merită eventual iei altul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

E inseamnă eroare, tu poate ai pus cd mp 3 formatul, incearca cu un cd audio si daca nici pe acela nu il vede, este defect laserul care citeste cd ul, daca este asa, trebuie dus la orice servis reparatii cd uri si ei il vor repara, dar mai bine i ti cumperi altul nou cu garantie.

| Marcell3758494 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cate o data merge cate o data nu de ce

| Marcell3758494 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si e cu magazie de cd in spate in porbagaj