| George12356456 a întrebat:

Am pe mașină închidere centralizata (la cheie, manuala). Este vorba de un audi a4 b5, presupun ca e din fabrica. Întrebarea mea este, ce trebuie sa cumpăr ca sa fac închiderea de la telecomanda? FUNDA!

1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Ai nevoie de asa ceva.
Se monteaza in 30 de min.
https://www.okazii.ro/......a180018622
Dupa aceea apelezi la unul care face chei auto sa-ti puna cip si lama.
Lama cu care vine cheia se arunca,nu este buna de nimic. Apoi lama noua se modeleaza dupa cheia originala, pui un cip si ai cheie.