| ip17nr1 a întrebat:

Am un mercedes A class si recent am descoperit ca are H-urile ruginite! Este cineva priceput care imi poate explica cum as putea gasi aceste h-uri pentru a le inlocui? Ce denumire au mai exact? Ps: H-urile sunt la rotile din fata alaturi de brate si toate cele!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Autodoc24.ro gasesti

| ip17nr1 explică (pentru mgtow):

M-ar interesa denumirea lor. daca o sa caut doar simplu H-uri nu gasesc nimic!

| mgtow a răspuns (pentru ip17nr1):

Faci poza, trimiti la aia si iti zic ei piesa

| relian a răspuns:

Tu stii ces alea H-uri. Pune o poza cel putin daca nu stii, cine stie despre ce vorbesti tu.Normal ca nu gasesti daca pui tu denumire la piese laughing