| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un sistem audio 2.1 si subwoofer-ul este destul de potent, 45w pentru o camera mica asa ca m-am gandit ca ar fi superb pentru masina avand in vedere ca nu ocupa nici mult spatiu, problema o reprezinta alimentarea acestuia si conectarea la sistemul audio al masinii avand in vedere ca este 100% original (difuzoare si casetofon), cum as putea face conversia asta cat mai ieftin daca se poate?

1 răspuns:
| MariusA99999 a răspuns:

Pai din cate stiu eu casetofonul are firele pentru difuzoare si mai are inca 2 fire pentru subwoofer, ai putea sa legi de acolo doar difuzorul de la subwoofer(nu cred ca poate duce si cele 2 difuzoare legate din acelasi loc)
Sper ca te-am ajutat cat de cat. happy